Sosyal Medya:

BLOG

MARKANORM - BURSA REKLAM AJANSI

Bursa’da Web Tasarım

Bursa’da Web Tasarım

Bizce Web Tasarım, müşterilerinizin internet ortamında sizlere erişebilecekleri alanı mimari dokunuşlarla çekici, güvenilir ve hizmet&ürününüzü en iyi şekilde sunabileceğiniz bir hale getirmektir. Mağazanızdaki vitrininizin tasarımı bizde slider, mağazanızda ürün ayıran etiketler bizde banner, tabelanız title, mağazanızın konumu ise seo şeklinde adlandırılır. Yani kısacası mağazanızın her anlamıyla internet ortamına evrilmiş halini dizayn etmektir bizim işimiz. 


Bursa’da Web Tasarım, gözlemlediğimiz kadarıyla kartvizit gibi olsun diye talep ediliyor ve sonucunda firmalar sonuç alamadıklarından başlı başına bir pazarlama yöntemi olan Web Tasarım’a küsüyorlar. Aslında işin aslı öyle değil.


Websiteniz aslında baştan aşağıya her noktasına kadar firmanızın erilişebilirliğini arttıracak materyallerle doludur ve web uzmanları tarafından düzenlendiğinde satış yapmanız veya hizmetinizi tanıtmanız kaçınılmazdır. Siz yeter ki uzman bir ekiple çalışın.
Bilal Küçükavcı 08-Tem-2020
Paylaş

YORUMLAR

Taha Karabulut

Bursa'da Web Tasarım firması arıyorsanız doğru adrestesiniz.


08-07-2020
Ünsal Duran

Firmam için Bursa'da web tasarım yapan kaliteli bir firma arıyordum. Şimdi iyi ki Markanorm diyorum.


08-07-2020
Veysel Aydın

Bursa'da web tasarım şeklinde çok uzun süredir arama yapıyordum, en güzel cevapları bu firmada buldum. Teşekkürler Markanorm


08-07-2020
Eren Özdemir

Bursa'nın en kaliteli web tasarım şirketine teşekkür ediyorum. Firmamı kendi sektöründe istediğim kelimede ilk sayfaya getirdiler. Üstelik 3 aylık bir süreçte. Gerçekten başarılılar. Teşekkürler Markanorm Ekibi...


08-07-2020

YORUM YAZ

wp
telefon