Sosyal Medya:

BİZİ TANIYIN

MARKANORM HAKKINDA

Markanorm Hakkında

Şirketlerin günümüz koşullarında rekabet edebileceği veya liderlik konumlarını devamlı kılabilmelerini sağlayacak teknoloji sistemleri ve tanınım stratejilerine çözümler sunuyoruz. Her konuda verimin ölçülebilir ve arttırılmaya müsait olabilmesi için bilişim ve iletişim olgularını sağlıklı bir şekilde koordine ediyoruz. İşte bu olguların uygulanmasına yönelik kalıcı çözümler üretmek amacıyla, amatör ruh ve profesyonel hizmet anlayışımızla 2008 yılında hizmet hayatımıza başladık.

Temas ettiğimiz konular açısından kurulduğumuz ilk andan itibaren büyük bir ilgi topladık. Microsoft çözüm ortaklığımızla firmaların yazılım ve donanım ihtiyaçlarından, web sitesi, endüstüriel ve imaj fotoğrafı, tv reklamı, katalog vs. ihtiyaçlarına tek bir çatı altında çözüm sunabiliyoruz.

Çalıştığımız tüm firmalara anlık ve proje bazında hizmetler sağlıyoruz. Özellikle tüketiciye yönelik bilinçaltını tetikleyen çalışmalar ve müşteri ilişkilerinin (CRM uygulamaları) mükemmel bir şekilde yönetilebilmesi amacıyla teknik ve görsel altyapısı güçlü çözümler sunuyoruz.

İLETİŞİME GEÇ
wp
telefon